ARCHE HOTELE

Apartamenty Hotelowe

Konstancin Jeziorna

Na południowym skraju Warszawy - Konstancinie-Jeziornie, przepięknej i prestiżowej miejscowości uzdrowiskowo-wypoczynkowej na osiedlu przy ul. Bielawskiej 36B znajdują się "Apartamenty Hotelowe" Arche. Wynajem mieszkań na dzień, tydzień, miesiąc... i dłużej.


Oferujemy do wynajęcia 18 komfortowych
dużych mieszkań- apartamentów jedno-, dwupokojowych, które mają w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę, balkony, tarasy. Łączymy zalety hotelu i tradycyjnego mieszkania z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem oraz domową atmosferą.


To oaza ciszy i spokoju zatopiona w zieleni
, ze ścieżkami do spacerów wśród drzew, krzewów i kwiatów. Ogródek to doskonałe miejsce do wypoczynku, gdzie na słońcu i świeżym powietrzu bezpiecznie można spędzać wolny czasu. W tym malowniczym miejscu urządzony jest plac zabaw dla dzieci, a także miejsce do grillowania i stół do tenisa.

W sąsiedztwie przepływa rzeka Jeziorka, która jest bliskim dopływem Wisły. W tym pięknym miejscu polecamy piesze wędrówki, rowerowe wyprawy lub relaksujące wędkowanie. Dla bezpieczeństwa mieszkańców i gości osiedle jest ogrodzone, a przede wszystkim całą dobę strzeżone i monitorowane. Ogromnym udogonieniem jest podziemny garaż, z którego windą można dojechać do dowolnego apartamentu.

 

Wirtualny spacer - zobacz