ARCHE HOTELE

Arche Hotele siecią roku 2018!!!

04.01.2019

Miniony rok należał do naszych hoteli. Dzięki otwarciu 5 nowych obiektów, o łączne liczbie ponad 900 pokoi i apartamentów wyprzedziliśmy największe, światowe sieci hotelarskie w Polsce i zdobyliśmy tytuł sieci Roku w rankingu 7NAJ "Hotelarza".
Jak powiedział Prezes Grupy Arche Władysław Grochowski, tej machiny nie da się już zatrzymać. W tym roku planowane są otwarcia 2 hoteli oraz rozpoczęcie budowy kolejnych 8!

 

Poniżej zamieszczamy artykuł ze strony HOTELARZA:

Oto zwycięzca kolejnej kategorii w rankingu 7 NAJ "Hotelarza" - Sieć Roku. Może na pozór to zaskakujący wybór, ale tak naprawdę jedyny logiczny, jeśli uważnie obserwowało się branżę hotelarską w tym roku. Arche Hotele z ponad 900 nowymi pokojami i apartamentami zostawiły daleko w tyle sieci Hilton, Louvre Hotels Group i AccorHotels, również wyróżnione w tegorocznym rankingu.

Jak by nie patrzeć, spośród wszystkich sieci działających w Polsce właśnie Grupa Arche otworzyła najwięcej hoteli i pokoi w tym roku. Arche Hotele Krakowska i Poloneza w Warszawie, Arche Hotel Lublin, Koszary Ache Hotel Góra Kalwaria i Arche Residence w Łodzi – to ponad 900 pokoi i apartamentów wprowadzonych na rynek. Druga pod tym względem sieć Hilton uruchomiła 460 pokoi w trzech nowych hotelach, a AccorHotels – 400. Łącznie sieć Arche dysponuje już blisko 2 tys. pokoi w 12 obiektach, co awansowało ją do pierwszej dziesiątki największych graczy na polskim rynku. I nie spoczywa na laurach. Powstają kolejne Arche Hotele w Warszawie, Białymstoku, Pile i Łodzi, a także hotele w historycznych obiektach we Wrocławiu, Gdańsku i Żninie. W przyszłym roku powinny otworzyć się co najmniej dwa, trzy z tych projektów. Wygląda na to, że wcześniejsze zapowiedzi właściciela Grupy Arche, Władysława Grochowskiego, niby pół żartem, że chce stworzyć największą polską sieć hotelarską stają się coraz bardziej realistyczne, chociaż jeszcze trzy lata temu prawie nikt w branży nie kojarzył nazwy Arche.

Pozostałe aktualności

zobacz wszystkie
Oficjalne otwarcie Arche Hotel Krakowska
21.12.2018
Oficjalne otwarcie Arche Residence Łódź
20.12.2018
Oficjalne Otwarcie Arche Hotelu Lublin
12.12.2018