ARCHE HOTELE

Oficjalne otwarcie Arche Residence Łódź

20.12.2018

To już 5 obiekt hotelowy, który powiększył Kolekcję Arche.

Arche Residence Łódź, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Solidarności, w tętniącej życiem dzielnicy uniwersyteckiej przy ul. Jana Matejki 11. To apartamenty na wynajem krótko i długoterminowy, które łączą zalety tradycyjnego mieszkania i hotelu.

W ofercie do wynajęcia znajdują się 223 komfortowe mieszkania - apartamenty jedno-, dwu-, i trzypokojowe, które mają w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę, a także balkony lub loggie. Mieszkania są w pełni umeblowane i wyposażone oraz zapewniają domową atmosferą.

Ulica Jan Matejki to oaza ciszy i spokoju zatopiona w zieleni, ze ścieżkami do spacerów wśród drzew, krzewów i kwiatów. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, siłownie i sale fitness, baseny, świątynie, prywatne centrum medyczne oraz miejskie parki. Stąd jest tylko krok do licznych Wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego: Prawa i Administracji 200 m, Chemii 150 m, Biologii i Ochrony Środowiska 320 m, Matematyki i Informatyki 330 m, Fizyki i Informatyki Stosowanej 360 m. A tuż po drugiej stronie ulicy znajduje się jeden z najnowocześniejszych biurowców w Łodzi Green Horizon, gdzie siedzibę ma między innymi firma Infosys.

Nieocenionym udogodnieniem jest pojemny podziemny garaż, z którego windą można dojechać do dowolnego apartamentu.

Pozostałe aktualności

zobacz wszystkie
Oficjalne Otwarcie Arche Hotelu Lublin
12.12.2018
Otwarcie Arche Hotel Poloneza
13.11.2018
Oficjalne otwarcie Koszary Arche Hotel
06.11.2018