Aplikacja Arche Hotele

Najlepsze oferty hotelowe w naszej aplikacji

POBIERZ

ARCHE HOTELE

Arche Hotel Poloneza

Warszawa

Arche Hotel Poloneza to 150 pokoi z kameralną restauracją i niezwykle przestronnym parkingiem, na którym zawsze znajdziesz dla siebie miejsce.
Swobodna atmosfera w loftowym klimacie.

Arche Hotel Poloneza zaprojektowano i wykończono specjalnie z myślą o potrzebach i wygodach rezydentów wynajmujących apartamenty i pokoje na długie pobyty tj. ponad 30 dni. Komfortowe powierzchnie od 16 do 35 m 2 porównywalne do powierzchni mieszkań zapewniają wygodę i przestrzeń dopełnioną prestiżem i luksusem zamieszkiwania w hotelu z wykorzystaniem wszystkich dostępnych w nim usług.

Oferta najmu długoterminowego skierowana jest do firm i instytucji poszukujących stałego miejsca pobytu dla swoich rezydentów, pracowników, menadżerów i specjalistów przebywających czasowo w stolicy.
Istotnym jest, iż wynajmujący otrzymuje jedną fakturę zbiorczą obejmującą pobyt i wszystkie zlecone usługi bez żadnych dodatkowych zobowiązań i umów tak charakterystycznych i uciążliwych w indywidualnym najmie mieszkań. Nie występuje tu również kłopotliwy element kaucji gwarancyjnej bowiem apartamenty na długi pobyt wynajmowane są w trybie hotelowym.

Jest to też oferta dla Klientów poszukujących rozwiązań najmu w systemie kontraktacji „dobo nocy”. Dzięki stałej umowie z Hotel Poloneza klient ma zagwarantowaną pulę apartamentów przygotowywanych na żądanie na konkretny termin i okres najmu również z możliwością rotacji osób zamieszkujących w apartamencie.

Hotel znajduje się na warszawskim Ursynowie, przy zjeździe z trasy S2, w odległości zaledwie 10 min drogi do lotniska Chopina.

We wrześniu 2020 r. powstanie II etap hotelu Arche Poloneza to nowe oblicze swobodnego standardu hotelowego, pokoje i apartamenty jedyne w swoim rodzaju. To hotel, w którym każdy Gość ma czuć się swobodnie, a wnętrza stworzą przyjazną atmosferę do pracy i odpoczynku.

II etap to czterokondygnacyjny budynek, w którym jedno skrzydło z 62 pokojami, wyposażonymi w aneksy kuchenne, przeznaczone zostanie dla Gości na dłuższe pobyty.

W hotelu zaprojektowano łącznie 245 pokoi w unikatowym klimacie. Każdy pokój będzie w stylu handmade- inny i niepowtarzalny. Zaprezentujemy w nich sztukę nieprofesjonalną wykonaną przez osoby niepełnosprawne, pracowników Fundacji Leny Grochowskiej. Będą to ręcznie malowane meble, zdobione żyrandole, poduszki dekoracyjne, koce, kubki i inne elementy wystroju wnętrz.

Na spotkania biznesowe będzie polecamy centrum konferencyjne. To 6 sal z możliwością łączenia, umożliwiające organizację konferencji nawet do 500 osób.
Na parterze będzie znajdowała się restauracja oraz zielone patio, wewnętrzny ogród na dziedzińcu z myślą o organizacji imprez. Na kameralne szkolenia oraz spotkania z klientami zaproponujemy salę coworkingową.
Goście będą mogli skorzystać również z garażu podziemnego z 109 miejscami parkingowymi.

 

Kontakt
+48 535 534 897
kontakt@archehotelpoloneza.pl
rezerwacje@archehotelpoloneza.pl

ARCHE HOTEL POLONEZA
ul. Poloneza 87
02-826 Warszawa
https://www.archehotelpoloneza.pl/

 

ikona
150 pokoi
ikona
199 miejsc noclegowych
ikona
Sale konferencyjne
ikona
Restauracja
ikona
Parking