ARCHE HOTELE

Arche Hotel Poloneza

Warszawa

Arche Hotel Poloneza to 150 pokoi z kameralną restauracją i niezwykle przestronnym parkingiem, na którym zawsze znajdziesz dla siebie miejsce.
Swobodna atmosfera w loftowym klimacie.

APARTAMENTY JEDYNE W SWOIM RODZAJU. NOWE OBLICZE SWOBODNEGO STANDARDU HOTELOWEGO.

Arche Hotel Poloneza zaprojektowano i wykończono specjalnie z myślą o potrzebach i wygodach rezydentów wynajmujących apartamenty i pokoje na długie pobyty tj. ponad 30 dni. Komfortowe powierzchnie od 16 do 35 m 2 porównywalne do powierzchni mieszkań zapewniają wygodę i przestrzeń dopełnioną prestiżem i luksusem zamieszkiwania w hotelu z wykorzystaniem wszystkich dostępnych w nim usług.

Oferta najmu długoterminowego skierowana jest do firm i instytucji poszukujących stałego miejsca pobytu dla swoich rezydentów, pracowników, menadżerów i specjalistów przebywających czasowo w stolicy.

Istotnym jest, iż wynajmujący otrzymuje jedną fakturę zbiorczą obejmującą pobyt i wszystkie zlecone usługi bez żadnych dodatkowych zobowiązań i umów tak charakterystycznych i uciążliwych w indywidualnym najmie mieszkań. Nie występuje tu również kłopotliwy element kaucji gwarancyjnej bowiem apartamenty na długi pobyt wynajmowane są w trybie hotelowym.

Jest to też oferta dla Klientów poszukujących rozwiązań najmu w systemie kontraktacji „dobo nocy”. Dzięki stałej umowie z Hotel Poloneza klient ma zagwarantowaną pulę apartamentów przygotowywanych na żądanie na konkretny termin i okres najmu również z możliwością rotacji osób zamieszkujących w apartamencie.

Hotel znajduje się na warszawskim Ursynowie, przy zjeździe z trasy S2, w odległości zaledwie 10 min drogi do lotniska Chopina.

 

ikona
150 pokoi
ikona
199 miejsc noclegowych
ikona
Sale konferencyjne
ikona
Restauracja
ikona
Parking