Aplikacja Arche Hotele

Najlepsze oferty hotelowe w naszej aplikacji

POBIERZ

ARCHE HOTELE

Arche Residence Łódź

Łódź

Na północno-wschodnim skraju Śródmieścia, tuż obok Dróg Krajowych nr 14 i 72 w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Solidarności, w tętniącej życiem dzielnicy uniwersyteckiej przy ul. Jana Matejki 11 znajduje się Arche Residence Łódź - apartamenty na wynajem krótko i długoterminowy.

Oferujemy do wynajęcia 223 komfortowych mieszkań - apartamentów jedno-, dwu-, i trzypokojowych, które mają w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę, a także balkony lub loggie. Łączymy zalety hotelu i tradycyjnego mieszkania z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem oraz domową atmosferą.


Ulica Jana Matejki to oaza ciszy i spokoju zatopiona w zieleni, ze ścieżkami do spacerów wśród drzew, krzewów i kwiatów. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, siłownie i sale fitness, baseny, świątynie, prywatne centrum medyczne oraz miejskie parki. Stąd jest tylko krok do licznych Wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego: Prawa i Administracji 200m, Chemii 150m, Biologii i Ochrony Środowiska 320m, Matematyki i Informatyki 330m, Fizyki i Informatyki Stosowanej 360m, a także Wydziału Filologicznego w odległości 950 m. A tuż po drugiej stronie ulicy znajduje się jeden z najnowocześniejszych biurowców w Łodzi Green Horizon, gdzie siedzibę ma między innymi Infosys.
Nieocenionym udogodnieniem jest pojemny podziemny garaż, z którego windą można dojechać do dowolnego apartamentu.

Kontakt
+48 422 08 10 10
recepcja@archeresidencelodz.pl

Arche Residence Łódź
ul. Jana Matejki 11
90-237 Łódź

https://www.archeresidencelodz.pl/

 

ikona
233 mieszkania do wynajęcia
ikona
Wynajem krótko- i długoterminowy
ikona
Pełne wyposażenie
ikona
Garaż podziemny
ikona
Winda