Aplikacja Arche Hotele

Najlepsze oferty hotelowe w naszej aplikacji

POBIERZ

ARCHE HOTELE

Arche Hotel Puławska Residence

Warszawa

Hotel Puławska Residence zaprasza w swoje gościnne progi wszystkich wizytujących w Warszawie. Oferujemy noclegi w 197 eleganckich pokojach i luksusowych apartamentach, stylowo urządzonych i wyposażonych we wszelkie udogodnienia dla wygody gości. Warszawa Okęcie, gdzie jesteśmy, to miejsce, w którym znajduje się największy i najnowocześniejszy port lotniczy kraju - Lotnisko im. Chopina. Hotel Puławska Residence zlokalizowany jest blisko lotniska, w odległości zaledwie 5 km, zapewnia to gościom ciszę, spokojną przestrzeń do odpoczynku i skupienia, a zarazem jest to doskonałe rozwiązanie dla przedstawicieli mobilnej, międzynarodowej sfery biznesu, których tak przyciąga Warszawa.


Puławska Residence oferuje również w pełni profesjonalną obsługę konferencji, bankietów i spotkań w interesach. Posiadamy osiem przestronnych sal konferencyjnych, klimatyzowanych i w pełni wyposażonych, zgodnie z najnowszymi standardami. Zaplecze personalne i techniczne Puławska Residence gwarantuje organizację profesjonalnych imprez na najwyższym poziomie, jaki oferują hotele w Warszawie.


Hotel przy lotnisku to idealne miejsce na prestiżowe spotkanie w oczekiwaniu na przesiadkę, nasz Lobby Bar jest elegancką przestrzenią pasującą zarówno do spotkań formalnych, jak i towarzyskich. Polecamy rówież Restaurację Liwia, słynącą z doskonałej obsługi, wyśmienitej kuchni i bogatego menu.

Hotel dysponuje podziemnym i monitorowanym parkingiem ze 104 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych oraz dogodnym podjazdem pod główne wejście dla samochodów i autokarów.W obrębie parkingu podziemnego oferujemy możliwość ładownia samochodów elektrycznych. Dla naszych gości jest to usługa bezpłatna!


Zapraszamy do Hotelu Puławska Residence, oferującego szybki dostęp zarówno do portu lotniczego, jak i centrum miasta. Zaawansowane, eleganckie i profesjonalne zaplecze konferencyjne sprawiają, że Hotel jest doskonałym wyborem dla sfery biznesowej i naukowej. Komfort noclegów i wyborna kuchnia, to dobry wybór dla każdego.

Kontakt
+48 22 241 75 90
rezerwacje@pulawskaresidence.com.pl

Hotel Puławska Residence
ul. Puławska 361
02-801 Warszawa
http://www.pulawskaresidence.com.pl/

 

 

ikona
197 Pokoi
ikona
394 Miejsc Noclegowych
ikona
Sala Fitness, Sauna
ikona
Parking Podziemny
ikona
Restauracja
ikona
stacja ładowania pojazdów elektrycznych