ARCHE HOTELE

O Arche

Spółka Arche rozpoczęła działalność deweloperską w 1991 roku.

W swojej 25-letniej historii wybudowanych zostało ponad 6500 mieszkań i domów. Spółka wybudowała również 6 hoteli.

Pierwsza inwestycja to Osiedle Królowej Marysieńki. Następnie powstawały inwestycje: przy ul. Idzikowskiego na Mokotowie, na Saskiej Kępie przy ul. Jakubowskiej oraz osiedla: przy ul. Zięby nad Jeziorkiem Imielińskim, Osiedle Woronicza, Osiedle przy ul. Spacerowej w Konstancinie, zespół domów w zabudowie szeregowej przy ul. Bekasów, Osiedle Albartosów na Ursynowie. Zrealizowanych zostało też sześć projektów hoteli: w Siedlcach, Konstancinie, Łochowie, Łodzi, Janowie Podlaskim oraz Warszawie.


Działalność firmy to nie tylko budowa domów, apartamentów, mieszkań, hoteli czy loftów ale też zaangażowanie w renowację zabytków (Zamek w Janowie Podlaskim, Pałac Łochów, Drohiczyn Kresowy).

DZIAŁALNOŚĆ DEWELOPERSKA
Inwestycje realizowane przez Arche obejmują kilka segmentów rynkowych od funkcjonalnych mieszkań po korzystnych cenach aż po przestronne, ekskluzywnie zaprojektowane apartamenty czy lofty.

Obecnie w ofercie sprzedaży:
Osiedle Bema w Piasecznie, Villa Vogla apartamenty i mieszkania w Wilanowie Królewskim, nowoczesne mieszkania i apartamenty na Mokotowie przy ul. Postępu 10 i Belgradzkiej na Ursynowie w Warszawie. Tobaco Park w Łodzi: oferta loftów, mieszkań, apartamentów i lokali usługowych.

DZIAŁALNOŚĆ HOTELOWA
Do Grupy Arche należy również 7 hoteli.

  • Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac Łochów
  • Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac Sieniawa
  • Hotel Tobaco w Łodzi
  • Hotel Puławska Residence w Warszawie
  • Hotel w Siedlcach
  • Apartamenty Hotelowe w Konstancinie-Jeziornie
  • Zamek Janów Podlaski


RESTAURACJE ZAŚCIANEK
W skład Grupy Arche wchodzą Restauracje Zaścianek oferujące smaczną, tradycyjną polską kuchnie. Zawsze świeżą, bez czekania.

1% przychodów ARCHE jest przekazywany na działalność FUNDACJI LENY GROCHOWSKIEJ, której głównym celem jest zapewnienie mieszkań repatriantom z Kazachstanu.